Açıköğretim Fakültesi geçmiş yıllara ait sınav soruları

AÖF Açıköğretim Bahar Donem Sonu Final Sınav Yerleri Öğren 2014

Posted by storyx On 27 Mayıs 2014 Salı 0 yorum
Açıköğretim Bahar dönem sonu final sınav yerleri açıklandı mı? 
AÖF 2014 sınav yerleri açıklandı öğrenmek için doğru yerdesiniz.. AÖF sınav giriş belgesi almak için yazımızdaki linke tıklayın.2014 AÖF finalleri bu yıl 7-8 Haziran’da yapılacak. Bitirme sınavı olarak da geçen AÖF Finallerine bu yıl yaklaşık 2 milyon öğrenci katılacak.
Öğrenciler, sınav giriş yerlerini AÖF’ün sitesinden kendi şifreleri ile hesabına girerek öğrenebilir. 7-8 Haziran Aöf Sınav Giriş Yerlerini öğrenmek için açıköğretim sitesine http://www.anadolu.edu.tr  giriş yapınız. Şimdiki ekranda öğrenci otomasyonu (TÜRKİYE) linkine tıklayın ve açılan ekranda T.C kimlik no ve şifreniz ile sisteme giriş yapınız.

Aöf sınava girmek için gerekli belgeler
 a) Sınava Giriş Belgesi: Öğrenci Otomasyon sayfasına girerek yazıcıdan çıkartmalısınız ve sınavda yanınızda bulundurmalısınız.
 b) Öğrenci Kimlik Kartı: Kaydını yenileten öğrenciler AÖF bürolarından bu yıl için geçerli bandrol yapıştırtmalılar, yeni kayıt yaptıran öğrenciler Öğrenci Kimlik Kartı almalılar. Kimlik kartına şimdiye kadar AÖF bürolarından bandrol yapıştırtmayanlar ve yeni kayıt olup Öğrenci Kimlik Kartını almayanlar "Sınavda Geçerli Öğrenci Belgesi" ile Güz Dönemi ve bahar dönemi sınavına giriş yapabilirler. Açıköğretim sınav yerleri ve aöf sınav giriş belgesi hakkında yardım almak istediğiniz konuları yorum ile bizle paylaşabilirsiniz.

0 yorum :

Yorum Gönder