Açıköğretim Fakültesi geçmiş yıllara ait sınav soruları

Ev İdaresi 2.Sınıf AÖF Bahar Ara Çıkmış Sorular 2013

Posted by storyx On 7 Nisan 2014 Pazartesi 0 yorum
Bahar Dönemi Çıkmış Sorulara Hoşgeldiniz. Ev İdaresi Çıkmış bahar ara sınav soruları aşağıda çözebilirsiniz. Sizler için geçmiş yıllara ait .pdf formatlı sınav soruları veriyoruz. Ev İdaresi çıkmış bahar sınav sorularını sunmaktan gurur duyarız. 2013-2014 Ev İdaresi bahar dönemi çıkmış soruları çözebilir, cevaplarını görebilirsiniz.

 Ev İdaresi Bahar Dönemi çıkmış soruları indir, .pdf sorular. Ev İdaresi soruları, Ev İdaresi aöf çıkmış sorular, Ev İdaresi aöf 1.sınıf soruları indir, Ev İdaresi 2.sınıf bahar ara çıkmış sorular

  Açıköğretim Fakültesi Ev İdaresi 1,2,3 ve 4.sınıf AÖF Ev İdaresi bölümü Çıkmış Soruları ve cevapları indir, 2012-2013-2014-2015 sınav soruları ve cevapları ile bir adım önde olabilirsiniz. AÖF Ev İdaresi bölümü dersleri ve bölümü hakkında sizlere bilgiyi sitemizde daha önce vermiştik. Sınavda sorumlu olduğunuz konular nereye kadar ve hangi üniteler var?

Vize (Ara Sınav) - Örneğin 8 Ünite var ise yarısı 4 Ünite
Final Sınavı - Bütün ünitelerden
Bütünleme Sınavı - Bütün Ünitelerden

Sınav tarihleri bütün sınavlar ile aynıdır. Aöf ders notları yeni sistem (kredili sistem)'e uygun olarak sitemize sürekli eklenecektir.

AÖF Bahar DÖNEMİ ARA SINAV ÇIKMIŞ SORULARA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Açıköğretim Ev İdaresi bölümü ara sınav (vize) ile final soruları 2013 yılı itibariyle sitemizdeki sayfalardan ulaşabilirsiniz. Birçok derste olduğu gibi aöf Ev İdaresi bölümü çıkmış sorular 2014 Bahar ile bahar dönemi sınavlarından sonra eklenecektir.

Ev İdaresi bölümü kolay mı zor mu? diye soracak olursanız, Ev İdaresi bölümünü dikkatlice ünitelere çalışıp geçmiş yıllara ait soruları çözerseniz rahatlıkla sınavı geçersiniz.

0 yorum :

Yorum Gönder