Açıköğretim Fakültesi geçmiş yıllara ait sınav soruları

Felsefe 1.Sınıf AÖF Bahar Ara Çıkmış Sorular 2013

Posted by storyx On 7 Nisan 2014 Pazartesi 0 yorum
Bahar Dönemi Çıkmış Sorulara Hoşgeldiniz. Felsefe Çıkmış bahar ara sınav soruları aşağıda çözebilirsiniz. Sizler için geçmiş yıllara ait .pdf formatlı sınav soruları veriyoruz. Felsefe çıkmış bahar sınav sorularını sunmaktan gurur duyarız. 2013-2014 Felsefe bahar dönemi çıkmış soruları çözebilir, cevaplarını görebilirsiniz.

 Felsefe Bahar Dönemi çıkmış soruları indir, .pdf sorular. Felsefe soruları, Felsefe aöf çıkmış sorular, Felsefe aöf 1.sınıf soruları indir, Felsefe 2.sınıf bahar ara çıkmış sorular 

  Açıköğretim Fakültesi Felsefe 1,2,3 ve 4.sınıf AÖF Felsefe bölümü Çıkmış Soruları ve cevapları indir, 2012-2013-2014-2015 sınav soruları ve cevapları ile bir adım önde olabilirsiniz. AÖF Felsefe bölümü dersleri ve bölümü hakkında sizlere bilgiyi sitemizde daha önce vermiştik. Sınavda sorumlu olduğunuz konular nereye kadar ve hangi üniteler var?

Vize (Ara Sınav) - Örneğin 8 Ünite var ise yarısı 4 Ünite
Final Sınavı - Bütün ünitelerden
Bütünleme Sınavı - Bütün Ünitelerden

Sınav tarihleri bütün sınavlar ile aynıdır. Aöf ders notları yeni sistem (kredili sistem)'e uygun olarak sitemize sürekli eklenecektir.

AÖF Bahar DÖNEMİ ARA SINAV ÇIKMIŞ SORULARA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Açıköğretim Felsefe bölümü ara sınav (vize) ile final soruları 2013 yılı itibariyle sitemizdeki sayfalardan ulaşabilirsiniz. Birçok derste olduğu gibi aöf Felsefe bölümü çıkmış sorular 2014 Bahar ile bahar dönemi sınavlarından sonra eklenecektir.

Felsefe bölümü kolay mı zor mu? diye soracak olursanız, Felsefe bölümünü dikkatlice ünitelere çalışıp geçmiş yıllara ait soruları çözerseniz rahatlıkla sınavı geçersiniz.

0 yorum :

Yorum Gönder