Açıköğretim Fakültesi geçmiş yıllara ait sınav soruları

07.06.2014 AÖF Soruları ve Cevapları - Bahar Dönem Sonu 2014 Çıkmış Sorular

Posted by Çağdaş DAĞ On 7 Mayıs 2014 Çarşamba 0 yorum
07 Haziran 2014 bahar dönem sonu final çıkmış sorular, 07.06.2014 aöf soruları ve cevapları

AÖF çıkmış sorular sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için tek başlık altında topladık. 07.06.2014 AÖF Bahar dönem sonu final sınav soruları ve cevapları bu başlık altında görebilirsiniz.7 Haziran 2014 Pazar AÖF Sınav soruları

Açıköğretim Bahar dönem sonu final sınav sorularını aşağıda ki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz. Soruları indirebilir, çalışabilirsiniz.


AÖF DÖNEM SONU FİNAL ÇIKMIŞ SORULARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ !


"Sınava Giriş Belgesi"nde öğrencilerin; AÖF ara sınav ve dönem sonu sınavlarına hangi il, bina, salon ve tarihte gireceği bilgisi yer almaktadır. "Sınava Giriş Belgeleri" öğrencilerin adresleri ne posta ile gönderilmeyecektir. Öğrencilerin "Sınava Giriş Belgesi"nin dökümünü sınav tarihinden bir hafta öncesinden başlayarak AÖF Bürolarından veya http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresi "Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu (Türkiye)" linkinden T.C. kimlik numarası ve şifrelerini kullanarak almaları gerekmektedir.
Sınav sonuçları sınav tarihinden itibaren yaklaşık 20 gün içinde http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresi "Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu (Türkiye)" linkinde yayımlanmakta ve öğrenciler T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir. Sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacaktır.

0 yorum :

Yorum Gönder